CENÍK

Pod záštitou MODEL ONE se můžete nechat fotografovat, nalíčit, upravit celkově svoji image a zkrátka cítit se skvěle. Fotí s námi rádi všichni, samozřejme i ne-modelové. My rády uvítáme všechny, kdo si s námi chtějí užít super den plný srandy a focení. Nesoustředíme se, ale jen na focení. Naší doménou je i pořádání společenských eventů, přehlídek, poskytování modelek i hostesek na společenské eventy.

 
Dana Leitner – fotografka
Na fotografii zachytím Vaši vnitřní i vnější krásu. Díky mým dlouholetým zkušenostem v modelingu přesně vím, které fotografie budou ty nejlepší. Během focení Vás můžu jednoduše vést do póz, které jsou přirozené a budou Vám pohodlné. Fotím fotky hlavně pro radost, Vaši i moji. Ráda fotím děti a také nejkrásnější okamžiky z Vašeho svatebního dne.

Ceník fotografických služeb najdete zde.

  

 
Lucie Uxová – make-up artist, stylistka
Starám se o Váš make-up, vlasy a styling při focení. Poradím Vám jaký styl líčení je konkrétně pro Vás nejvhodnější. Nalíčím i učešu Vás na svatbu, maturitní večírek, oslavu – prostě abyste se při každé příležitosti cítila sebejistě a krásně. Připravím veškerou produkci na míru, včetně zorganizování přehlídek, choreografií a zajištění ostatních věcí v souvislosti s Vaším večírkem.
Ceník vizážistických a stylistických služeb najdete zde.