Iveta Paulerová - Fashion Designer

Jsem rády, že můžeme spolupracovat s tak talentovanou návrhářkou, jakou je Iveta Paulerová.

Iveta nás oslovila před čtvrt rokem na nafocení katalogu její nové kolekce Gleaming. A protože obě milujeme módu a tvorbu mladých návrhářů, tak to pro nás byla opravdu pocta, ale zároveň i velká zodpovědnost.
Iveta je opravdu příjemný člověk, tak z nás stres velmi rychle opadnul a výsledkem jsou elegantní, jemné fotografie kolekce, která jistě rychle zazáří na módním poli. :)

Seznamte se, Iveta Paulerova – Fashion Designer, kolekce GLEAMING podzim/zima 2015/2016.

Nejdříve si představme samotnou návrhářku:

 

 

  

 

Iveta se věnuje oděvnímu průmyslu již od střední školy. Během studií se účastnila celorepublikových přehlídek a soutěží, kde získala řadu ocenění. Má za sebou již několik vlastních módních přehlídek a širokou vlastní tvorbu. Tvoří návrhy a oděvy pro ženy jakéhokoliv věku, vkusu a vzhledu.
Mezi její tvorbu patří společenská móda – večerní róby, svatební šaty, maturitní šaty, ale i móda elegantní, jako jsou kostýmky, koktejlky aj. Pracuje jedině s velmi kvalitními a luxusními látkami, které dokážou podtrhnout ženskou krásu a obstát při důležitých životních etapách. Pro Ivetu jsou na šatech velmi důležité detaily, které dotváří jedinečnost celkového vzhledu oděvu.

Aby se více přiblížila k potřebám nejen žen, ale i mužů a dětí, začala tvořit volnočasové oblečení „Fashion pro celou rodinu“. Rodina se tak může v oblečení sladit a především bude vědět, že jejich oblečení na nikom jiném neuvidí.

 

     

 

Kolekce Gleaming - název pochází z italštiny a znamená blyštivý. Jak sami vidíte, tento název přímo odpovídá vzhledu celé kolekce. Najdete v ní elegantní, nadčasovou módu, kterou můžete využít na business schůzky, večírek či na denní nošení. Prostě každý si v ní najde to své.
 
Focení nás moc bavilo. Sešly jsme se super parta společně s naší přední českou modelkou Petrou Růžičkovou. Lucka se postarala o make-up a vlasy, a protože je v modelingu stále aktivní a pro Ivetu již dlouho předvádí, tak volba druhé modelky byla jasná. :) Kombinace Black&White prostě vždycky zabere.
 
 
 
 

Krásné prostory Břevnovského kláštera a přilehlé zahrady byly naprosto ideálním místem k focení. Zatímco Danča hledala nejlepší místa a světlo, Lucka s Ivetou připravovaly jednotlivé kompozice modelů. Malou roli si při focení zahrála i fenka Betty. Modelku uděláme prostě z každého. :) A protože jsme profíci, tak focení šlo jak po másle.

 

 

A zde je výsledek:

 

                      

 

Autorská přehlídka kolekce GLEAMING, na kteru jsme zajišťovaly modelky, se konala v pátek 25.9. 2015 v Domažlicích v Dubině. Naše modelky v čele s Gábinou Dvořákovou předvedly všechny modely s velkou noblesou a Iveta Paulerová byla zaslouženou hvězdou večera. Jeden krásný model střídal druhý a závěrečné defilé provázel nekončící aplaus. Celým večerem provázela moderátorka Veronika_Elhotová.

       

              

Více fotografií z předhlídky můžete vidět na jejím FB profilu: Iveta_Paulerova-Fashion_Designer.

 

Jsme rády, že Ivetu naše práce natolik zaujala, že nás oslovila i na nafocení svých soukromých fotek. Je to krásná žena a nám bylo potěšením s ní opětovně pracovat. :)

 

     

 

Děkujeme Ivetě za skvělou spolupráci a těšíme se na další její projekty.
 
Více o její tvorbě se dozvíte na www.ivetadesign.cz.
 
Mějte se krásně a nepřestávejte sledovat blog Model One.
 
Lucka a Dana
Model One

 

 

27. Září 2015 - 14:30