NAŠE OBLÍBENÉ RITUÁLY

Dneska by jsme se s Vámi chtěly podělit o naše „tajné triky“ v péči o tělo, pleť, mysl i ducha.
Jelikož jsme obě dvě pracovně velmi vytížené a zároveň i matky malých dětí, tak nám nezbývá moc času na nějakou tu přehnanou péči o sebe samu.  Jsou ale rituály, kterých nás nedonutí vzdát se ani ti naši malí čertíci. :)
 
    
 
Není lepší pocit, než si po celém dni lehnout do horké vany a vložit si do ní šumivou tabletu Thalgo Lagoon Water Bath Pebbles. Po jejím rozpuštění je voda nádherně modrá (opravdu máte pocit, jakoby jste se koupali v krásné čisté laguně daleko od domova) a tableta rozvoní celou koupelnu svěží a čistou vůní moře. Stačí jen zavřít oči a představovat si, že ležíte někde na pláži, barman Vám donese drink a Vy jen relaxujete a užíváte si svoji chvilku pro sebe. :)
 
        
                                               
 
No, budeme raději pokračovat, než se zasníme nadobro. :)
 
Po probdělé noci vždy ráno oceníme pomocníčka v podobě korektoru od La Prairie Light Fantastic Cellular Concealing. Tento zázračný korektor, nejenže bezkonkurenčně zakryje kruhy pod očima, rozjasní Váš pohled, ale bojuje i proti předčasnému stárnutí očního okolí. Co je nejlepší? S korektorem kupujete zároveň i náhradní náplň. Takže Vás absolutně nerozhodí to, co je u těchto korektorů zcela běžné, že mačkáte a najednou korektor dojde. Prostě vezmete náhradní náplň a vyměníte ji. :)
 
     
                                                                                                    
Jednou za čas když zajdeme do sauny, tak chodíme na saunové ceremoniály. Co nás tam velmi zaujalo, byly různé peelingy, které při těchto ceremoniálech nabízí. Po čase jsme si všimly, že díky kombinaci horka a medu je pleť naprosto rozjasněná a „šťavnatá“.
Tak jsme vyzkoušely takový peeling i doma. Smíchaly jsme med (dodá pleti hydrataci a výživu), třtinový cukr (krásně odstraní starou pokožku) a citron (ten je dobrý na pigmentové skvrny). Ideální je, když ležíte ve vaně nebo ve sprše (aby byla pokožka nahřátá) a nanesete směs na pleť. Jemně třete po celém obličeji, dekoltu i zbytku těla (med se ve vaně krásně rozpustí a dodá vláhu celému tělu), a poté nechte cca 10 minut směs na pleti působit. Odměnou Vám bude zářivá, hydratovaná pleť bez vrásek (alespoň na chvíli).  :)
 
 
                                                                                    
 
Biosilk Silk Therapy Original– to je olejíček z hedvábí, který vlasy regeneruje, napravuje, hydratuje a dodává zdravý vzhled. Je ideální před jakoukoliv tepelnou úpravou (fénování, kulmování, žehlení). Stačí vmasírovat do vlasů množství o velikosti lískového oříšku. Může se používat na suché i mokré vlasy. Vlasy vůbec nemastí. :)
 
                                                                                                 
 
Takže to jsou naše rituály. Jak se Vám líbí?
 
Kisses
D&L
 
P.S.: Pokud chcete, aby Vám kosmetika vydržela co nejdéle, tak doporučujeme skladovat ji v ledničce. Ideální je to pro sezónní produkty jako jsou opalovací krémy, které pak můžete příští léto bez obav zase použít.  :)
 

 

19. Červen 2014 - 15:41